Ankaraexpress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ankaraexpress

Ankaraexpress

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:)

2 posters
YazarMesaj
Toolz
Admin
Toolz

Erkek
İş/Hobiler : HeyKir:D
Lakap : HeyKir:D

кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:) Empty
MesajKonu: кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:)   кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:) I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 8:03 am

Sen uzaktasın ama yanımdasın yanımda olduğun yer kalbimin atışındasın her atış seni sevdiğimi ispatlar çünkü her atış sensin kalbimdesin o kalb yanımda olmasa yaşayamam çünkü içinde sen varsın

Hayatın pembeliklerinden uzak diyarları görüyorum mutsuzluklar içinde mutluyum çünkü beni hayata bağlayan kişiyi yani seni düşünüyorum

Bir can iki sayılamaz bizi kimse ayıramaz sevda dersen sevda bizde yürek dersen yürek bizde beraberiz son nefeste bir can iki sayılmaz bizi kimse ayıramaz

Aşığım sana doyamıyorum Ne de güzelsin bakamıyorum seni sevmeye kıyamıyorum bu ne büyük aşk Allah'ım anlamıyorum...

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek istedim ama seni sana veremedimki.

Birgün beni unutmayı denersen öyle biriyle unutki sana savuracağım kusşunların önüne geçecek kadar cesaretli o gün seninle ölecek kadar seni seviyor olsun

Sorarlarsa bir gün benide sana Anlatırken sakın sakın ağlama Sıgmadı de aşkı bu dünya ya Deki benim için deli olurdu resmime bakıpda ağlar dururdu Sonunda çareyi gitmekde buldu Yalnızın biriydi göç etti dersin...

Dünyayı verseler seni unutamam ki öyle alıştım sana sensiz uyuyamam ki ben doğdum doğalı senin sarhoşunum bunları kimseye anlatamam ki

Yıkılıp kalmışsın bir aşk yüzünden yaşlar misali akar gözünden seni unutanı sil at gönlünden yoksa benım gibi yanarsın arkadaş bende senin gibi yıllarca sevdim vefasız birine gönlümü verdim bırakıpta gitmeyi ondan öğrendim unut seni unutanı sevme arkadaş

Nezaman düşlere dalsam aklımda hep sen uyumaya başlasam aklımda hep sen birtürlü bilemiyorum bildiğim tek şey var seni sevgilerin en güzeliyle seviyorum

Giderim buralardan sormayın beni yardan sevdanın şakağından vurur giderim ağlamasın arkamdan yalnızlık benim sevdam çeker giderim

hasretinden ölsem kapını çalan olmazdım bir damla yaş olsam gözünden dolar akmazdım adın sevgi olsa kalbimden söker atardım

Bir yolcu bekliyorum birgün gelecek bir kader çiziyorum herzaman gülecek bir hayal kuruyorum hiç bitmeyecek ve bir kalp taşıyorum senden başkasını sevmeyecek

Sevgini Taşımak Değil Hasretini Çekmek Zor Gülmeyi Unutmak Değil Ağlamaya Alışmak Zor Yaşamak ya da Ölmek Değil Özleyipte Görmemek zor....

Hoyrat esenкαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:) Smiliv rüzgarlarda süzülenкαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:) Smiliv Yaprakların Birbirlerini okşadığı gibi Kalbimin Derinliklerinide Sen Okşuyorsun Bi tanem...
http://ankara.expressforum.org
ronaldo0706
Moderatör
ronaldo0706

Erkek
İş/Hobiler : futbol
Lakap : trauma

кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:) Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:)   кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:) I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:44 pm

vaaay sairlik yanımızda varmıs Very Happy

кαℓρтєη кαℓßє мєѕαנℓαя:)
1 sayfadaki 1 sayfası